• ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سمت کاربر می باشد.
  • قوانین و مقررات مندرج در این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه بابیلون” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین با خبر شوند.
  • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه بابیلون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
  • در هر زمان که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی بابیلون استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید  ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه بابیلون به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.لذا پیام های ارسالی از سوی ما برای شما به معنی اسپم یا هرزنامه نخواهد بود.
  • فروشگاه اینترنتی بابیلون به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و به هیچ عنوان اطلاعاتی نظیر ایمیل و یا تلفن همراه شما در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.
  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بابیلون ، لوگو برند بابیلون ، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بابیلون جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی بابیلون محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بابیلون است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بابیلون محفوظ می‏‌دارد.
  • در صورتی که به هر دلیلی پس از بازگشت از صفحه بانک عملیات پرداخت ناموفق بوده این حق برای کاربر محفوظ است که در صورتی که پس از ۷۲ ساعت وجه کسر شده به حساب وی باز نگردید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده موضوع را پیگیری نماید
  • روز کاری عنوان شده در مراحل خرید به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
  • با توجه به ارسال مرسوله توسط شرکت پست ، شیک شو هیچ گونه تصرفی در مورد هماهنگی ساعت تحویل مرسوله نخواهد داشت

پاسخگو سوالات شما در واتس اپ هستیم.
WeCreativez WhatsApp Support
شعبه پلاتین
پشتیبانی واتس اپ
آنلاین هستیم